Ako vám môže program riadenia liekovej terapie ušetriť čas, stres a peniaze.

Ako vám môže program riadenia liekovej terapie ušetriť čas, stres a peniaze.

TMR nezahŕňa individuálnu konzultáciu s farmaceutom alebo iným špecialistom na zdravotnú starostlivosť. Na rozdiel od CMR sa môžu uskutočniť TMRS s porozumením pacienta alebo bez porozumenia pacienta. Počas stretnutia s MTM farmaceut odhaľuje a https://slovenska-lekaren.com/cytotec-bez-receptu-online/ vytvára zoznam problémov súvisiacich s liekmi, ktoré by mohli byť prístupné vonkajšiemu odporúčaniu.

Návrhy, ktoré sa konajú v priebehu MTM. Príklady tohto typu akcie môžu pozostávať z: Odporúča sa inému farmaceutovi, ktorý je kvalifikovaným učiteľom cukrovky pre cielené vzdelávanie.

Odporúčanie pre antikoagulačné centrum na zlepšenie výsledkov pre klientov, ktorí vyžadujú, aby založili antikoagulant alebo potrebovali oveľa lepšiu kontrolu antikoagulácie. Po závere vymenovania MTM by mal pacient získať prispôsobený dokument, ktorý si uvedomuje svoje recepty, lieky OTC, bylinné výrobky a doplnky výživy. PMR obsahuje aktualizovaný zoznam liekov, ktoré pomáhajú pacientovi zvládnuť ich farmakoterapiu.

O skúmaní právnych dôsledkov benígnej prostaty …

Pacient ho môže tiež generovať pomocou farmaceuta. Môže to byť elektronické alebo ručne vyrobené. Minimálne by mal PMR obsahovať zoznam nižšie uvedených prvkov pre každú farmakoterapeutiku: Indikátor dávky názvu nastavený (i.E., „Kedy to vezmem?„) Dátum zastavenia dátumu začiatku (ak je to relevantné) poskytovateľ predpisovania služieb Ďalšie pokyny Farmaceut pozostáva z problémov súvisiacich s liekmi, ktoré môžu riešiť vo svojej praxi na mape.

Pacient a farmaceut spolu túto časť spolu a pozostávajú z akčných krokov pre klienta. Príklady produktov na mape zahŕňajú: „Nastavím na telefóne alarm, ktorý mi pomáha mať na pamäti, že si vezmem môj klonidín trikrát denne.»» Levothyroxín sa musí zaobchádzať s prázdnym žalúdkom pre konzistentnú výhodu; Začnem to brať v rovnakom čase každé ráno pred raňajkami.»» Prestanem brať Losartan, pretože ide o replikujúcu liečbu Lisinoprilu.

Následné stretnutia by sa mali naplánovať podľa potreby v čase stretnutia. Vhodné súbory by mali chrániť verzus odbornú zodpovednosť, zachytávať služby ponúkané na platbu, ukazovať hodnotu MTM, preukázať vedecké výsledky a zvýšiť spojenie starostlivosti. Základné prvky dokumentov sú štandardizovaný formát (SOAP alebo SBAR), vzdelávanie, intervencie/spolupráca, PMR, mapa, následné opatrenia a strávený čas strávený.

Pozri túto správu o manažmente liečby liekov – profily katalyzátora Harvard

Články z integrovaného výskumného štúdia Drug Store Výskum & Tu sa ponúka prax s láskavým dovolením

Táto webová stránka využíva súbory cookie na ukladanie informácií o vašom počítačovom systéme, aby ste zaručili, že získate to najlepšie skúsenosti. Využitím tejto webovej stránky súhlasíte s umiestnením týchto súborov cookie. Objaviť viac.

Tím farmaceutov a lekárov postavil váš program D-SNP MTM ako voliteľný program výhod liekov. Poskytuje sa bez výdavkov ako súčasť vašich výhod liekov D-SNP. Ak v súčasnosti užívate lieky a certifikáciu, môžete sa kedykoľvek vytiahnuť. Na rok 2023, aby ste sa pripojili k MTM, musíte mať 3 z týchto podmienok: Astma bipolárne ochorenie pretrvávajúceho zlyhania srdca (CHF) Pretrvávajúce obštrukčné pľúcne choroby (CHOCHP) CHORTES CHITSKÉ OBLASTI (ESRD) (ESRD) HIV/AIDS s vysokým krvným tlakom Početná skleróza by ste mali užívať aj osem alebo viac údržbárskych liekov a investovali do predchádzajúcich troch mesiacov jednu štvrtinu zo stanoveného ročného limitu nákladov (4 935 dolárov) (1233 dolárov.

Deja un comentario