K dispozici jsou základní principy Apixabanu, obecného pro Eliquis a …

K dispozici jsou základní principy Apixabanu, obecného pro Eliquis a …

ObsahNení známo nesprávná prohlášení o generickém nákupu a distribuci drog

Obrázek jste byli někdy předtím lákáni, abyste si zakoupili léky z online obchodu s drogami nebo na jiném webu? Některé webové stránky obchodu s drogami fungují zákonně a také nabízejí pohodlí, osobní soukromí, finanční úspory výdajů a záruky pro nákup léků.

Upozornění na stravování a léčiva pro Získejte odbornou radu ohledně svých léků správu potravin a léčiva, že existuje spousta rizikových online lékáren, které se prohlašují, že tržní léky na předpis za hluboce zlevněné ceny, obvykle bez potřeby předpisu. Tyto internetové drogové obchody často prodávají neoprávněné, falešné nebo jinak škodlivé léky mimo záruky dodržované kvalifikovanými obchody s drogami. Několik nebezpečných online obchodů s drogami využívá falešné „výkladní skříně“ k napodobování certifikovaných obchodů s drogami nebo k přesvědčení, že jejich léky pocházejí z národů s vysokou bezpečnostní a bezpečnostní standardy.

Stejně tak by tyto drogy mohly být pro vás a vaši domácnost falešné, ukončeny nebo jinak riskantní. Jak přesně můžete informovat, zda lékárna na internetu funguje legálně? Webová stránka FDA Be, Bezpečná, RX má zdroje a také zařízení, která vám pomohou při získávání léků na předpis online mnohem bezpečnější a také vzdělanější volby.

Nejsou certifikovány v U.S. stejně jako podle vaší státní rady v obchodě s drogami. Nemáte kvalifikovaného lékárny v týmu, který by se zabýval vašimi otázkami. Odeslat léky, které vypadají různě, než to, co dostanete ve své normální lékárně, nebo se sem dostane do balení produktů, které je porušeno, poškozené, v mezinárodním jazyce, nemá žádný den vypršení.

Účtujte vám za položky, které jste nikdy nekoupili ani neobdrželi. Neposkytujte jasné písemné ochrany vašich osobních a ekonomických informací. Prodávejte své údaje na různé další webové stránky. Tyto lékárny obvykle tržní léky, které mohou být nebezpečné kvůli skutečnosti, že mohou: mít příliš mnoho nebo stejně jen málo aktivní složky, kterou potřebujete k léčbě vašeho stavu nebo problému.

Obsahují nesprávné složky nebo různé jiné nebezpečné látky. Aktivní složka autorizované položky s drogami je to, co dělá léky efektivní pro zdravotní problém nebo problém, který má léčit. Pokud má lék neznámé aktivní komponenty, může mít určený účinek, může mít neočekávanou interakci s různými dalšími léky, které užíváte, může způsobit škodlivé nepříznivé účinky nebo by mohlo způsobit další velké problémy se zdravím a wellness, jako jsou hlavní alergie.

Existují prostředky, že můžete určit bezrizikovou online lékárnu. Tyto lékárny: Neustále potřebují lékařův předpis. Jsou akreditovány se státní lékárnicí.

S náklady na léky na předpis, které dnes prudce stoupají, poskytují generické léky mnohem dostupnější ekvivalent pro spotřebitele., Emeritus Dean, stejně jako učitel léčivé chemie a také molekulární farmakologie na Purdue University University of Drug Store v West Lafayette, Indiana. Podle Dr. Rubinstein, zákon lékárny V některých státech vyžaduje, aby farmakologové vydali stejný generik, když je navržen značkový lék.

Deja un comentario